Rainbow Temizlik ve Sağlık Robotu


Daha Temiz, Daha Sağlıklı Evler İçin

Gezegenimiz yüzey kirlerini, havadaki partikülleri, alerjen maddeleri, tozu ve insan eliyle üretilen kirleticileri temizlemek için sudan faydalanır. Havayı yıkar ve yaşadığımız ve soluduğumuz ortamı arındırır. Bu doğal bir süreçtir. Bu süreç, evimizin dışı için mükemmel çalışıyor, peki evimizin içi? Rainbow Temizlik Sistemi, evinizi mümkün olan en doğal şekilde, The Power of Water® (Suyun Gücü) ile temizler. Sadece evinizi temizlemekle kalmaz… aynı zamanda daha sağlıklı bir yaşam alanı meydana getirir.


Sert Zemin Aparatı

Temiz ve şık görünümlü ahşap, linolyum ve seramik zeminler için zemin ve duvar fırçası, yüzey kirlerinin ve pisliklerinin çıkarılmasında mükemmel bir iş başarır.


Power Nozzle

Rainbow Power Nozzle halı, karo, linolyum yüzeylerin ve diğer sert yüzeyli zeminlerin temizlenmesi için biçilmiş kaftandır.

Kirler, evcil hayvan tüyleri ve kırıntılar Power Nozzle’ın güçlü hareketli fırçası içinde kaybolur.

Dairesel Hareketli “Aktif Kenarlı” fırçalar, süpürgelikler boyunca erişilmesi güç kirleri temizler. Kauçuk yerleştirilen kenar kısımları duvarlarınızı ve mobilyalarınızı korur.

Süper parlak LED ışıkları gidilecek yolu aydınlatarak hiçbir noktayı kaçırmamanızı sağlar.


Döşeme Temizleme Aparatı

Derinlemesine işleyen kirler, kumaşın ömrünü ve canlı görünümünü azaltır. Rainbow Döşeme Temizleme Aparatı döşemeli mobilyalardaki kirleri etkin şekilde temizler.


Kıyı Köşe Aparatı

Radyatör petekleri arası, radyatörlerin altı, zemin kenarları, süpürgelikleri ve koltuk araları gibi dar ve sıkışık alanları temizlemek için ince uçlu ek parçayı kullanabilirsiniz.


Toz Alma Fırçası

Evinizi tamamen temiz tutabilmeniz için pencere pervazları, stor perdeler, lamba altları, aydınlatma armatürleri, kalıplar, ev bitkileri, sineklikler ve perdeler gibi toza açık alanların temizliği önemlidir.


Çubuk Aparatı

Buzdolaplarının soğuma ızgaraları toz ve yabancı maddeleri adeta bir mıknatıs gibi çeker ve tozla kaplandığında daha verimsiz çalışır ve daha fazla enerji çeker. İnce tasarımı sayesinde çamaşır makineniz, kurutucunuzun altını ve buzdolabının görünür soğutma ızgaralarını mükemmel şekilde temizler. Bu ek aparatı ayrıca evinizdeki veya aracınızdaki erişilmesi zor alanları temizlemek için de kullanabilirsiniz.


Şişirme ve Dar Alan Temizleme Aparatı

Erişilmesi ekstra güç olan alanların detaylı temizliği için dar alan temizleyiciyi kullanın. Rainbow şişirme aleti havalı yatakların ve şişme oyuncakların hızlı şekilde şişirilmesi için idealdir.


Rainbow, Amerika Astım ve Alerji Vakfı tarafından verilen Astım ve Alerji Dostu sertifikasına sahiptir.